Transporto nuoma – neįpareigojanti alternatyva šventėms

Opi problema su kuria susiduria kiekvienos šventės organizatoriai – tai šventės dalyvių transportavimas. Atsakingi renginių organizatoriai visuomet turi pasirūpinti dalyvių patogia kelione į šventės vietą ir grįžimu iš jos ir visas bėdas šiuo klausimu dažniausiai išsprendžia autonuoma, kuri vairuojančių asmenų ne tik neįpareigoja savo sąskaita keliauti į šventės vietą ir varžytis atsipalaiduoti, bet tuo pačiu metu išsprendžia ir nuosavo transporto neturinčių asmenų kelionės problemą. Šiandien esti platus pasirinkimas transporto nuomos paslaugų, todėl surasti tinkamą pasirinkimą savo šventei nebus sunku.

Gimtadienis

NuomaIšties, vis dažniau žmonės renkasi gimtadienio šventes rengti užmiesčiuose įvairiose kaimo turizmo sodybose – tai puiki vieta, kuri suteikia didesnę erdvę, dažnai papildomas vandens pramogas, neįpareigoja vengti triukšmo bei taip pat turi galimybę nakvynei beveik už tą pačią kainą, kaip kad ir restorano nuoma vakarui. Dažniausia problema keliaujant į sodybas užmiesčiuose yra būtent transportas. Nors dažniausiai gimtadienyje žmonių nebūna labai daug ir išties nesunku susikooperavus atvykti kitų dalyvių automobiliais, tačiau vis dėlto daliai žmonių tokiu atveju tektų pamiršti šampano taures. Todėl vis dažniau tampa populiaru naudotris autonuoma – išsinuomoti porą automobilių ar vieną mikrooautobusą ir nesukti galvos dėl savęs ribojimo.

Vestuvės

Daugiau nei pusę jaunavedžių naudojasi autonuoma tam, kad savo svečius galėtų nugabenti į šventės vietą, kuri lygiai taip pat dažniausiai būna kur nors užmiestyje. Kadangi vestuvių šventė dažniausiai būna didelė, su iš anksto paruošta programa ir švenčiama visą dieną, todėl išties svarbu visiems dalyviams laikytis išvien. Todėl dažnai čia gelbsti autobuso nuoma – smagus būdas visiems svečiams kartu nukeliauti į šventės vietą. Autobuse, kuriame esti ir nemažai vietos, taip pat gali būti smagiai leidžiamas laikas, vykti įvairūs žaidimai, kad kelionė neprailgtų – puikus būdas vakaro šventę pradėti jau kelyje.

Kelionės į užsienį

Labai dažnai mikroautobusų nuoma pasitesina, keliaujant į užsienyje vykstančius koncertus. Vis dažniau lietuviai gali sau leisti keliauti į kaimynines šalis pamatyti savo mylimus atlikėjus, tačiau kelionė po nepažįstama šalį savo automobiliu ar net lėktuvu gali pasirodyti per brangi, todėl dažnai į koncertus keliaujantys žmonės linkę kooperuotis ir naudotis mikroautobuso nuomos paslaugomis – tai patogu, pigu ir leidžia jums be jokios atsakomybės ir rūpesčiu mėgautis renginiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *