Signalizacija kaukė dieną

Saugus kambarysSiekiant apsaugoti turtingesnių žmonių namus, į juos įrengiamos signalizacijos, savininkams taip pat būna aktualu ir safe rooms, kuriuose galima slėpti vertybes. Esant ekstremaliai situacijai, pasitarnauja super saugios erdvės ir kaip slaptavietės žmonėms pasislėpti. Tačiau norint tokią slaptavietę įsirengti, svarbu žinoti how to build a panic room. Pastatų saugumas yra svarbi sfera ir tiems žmonėms, kurie gali visiškai ramiai jaustis, nes gyvena neva saugiame rajone, ir tiems, kurių namai yra prastai pagarsėjusiuose rajonuose. Taigi, siekiant apsaugoti turtą, žmonės deda brangius daiktus į saugojimo kambarius arba į seifus, įrengia filmavimo kameras, apsaugos sistemas ir signalizaciją. Tačiau kartais pasitaiko, kad signalizacija gali skambėti ir ten, ir tada, kai tikro pavojaus nėra…

Pranešė apie įsilaužėlius

Tomui paskambino iš saugos tarnybos, kaip visada, netikėtai. Mes niekada nelaukiame skambučių, pranešančių apie nelaimę. Tik dėl dėmesio kartais sakome, jau po nelaimės, kad neva turėjome tokią nuojautą ir „taip ir galvojome“, jog kažkas kažkur bus atsitikę. Bet juk iš tiesų dažniausiai negalvojame, ir tai tebūna flirtas su žmonėmis. Iš tiesų mes labai nustembame, kai mums paskambina saugos tarnyba ir pasakė, kad į jūsų namus įsilaužė žmogus, vidury baltos dienos. Mes apšąlame, atsiranda adrenalino. Todėl įsilaužėliai visada yra nekviesti svečiai. Tomas taip pat labai nustebo, sužinojęs, kad kažkas įsilaužė. Jis staigiai puolė daryti tvarkos, jis iškart užsimojo važiuoti į sodybą ir išsiaiškinti, kas ten vyksta, kas ten kėsinasi į jo nuosavybę.

Radinys nustebino

Tačiau kažkiek abejonių kėlė jau vien tai, kad visa tai vyko dieną. O juk ir namas yra tokioje gerai matomoje zonoje, jeigu kažkas vien eina prie jo, tai iš visų pusių mato kaimynai, žmonės. Ką jau kalbėti apie nelegalią veiklą – įsilaužimą.

Nuvažiavęs Tomas neteko kvapo. Pasirodo, įsilaužėlis nebuvo toks jau rimtas. Tai – netoli gyvenantis ir geriantis pusbrolis Dainius. Tomas labai supyko, juk signalizacija įdėta norint apsisaugoti nuo tikrų įsilaužėlių, užpuolikų, tačiau pasirodo, kad gali žalą padaryti ir visiškai savi žmonės, tiesiog artimieji. Taigi, Tomas buvo supykęs ir tiesiog nežinojo, ką sakyti. Juo labiau, kad įsilaužėlis nieko nevogė, neieškojo, kur yra safe room ir kur laikomos vertybės. Jis atsidarė šaldytuvą, pasiėmė ir atsipjovė dešros, pasidarė sumuštinių ir smagiai sau puotavo, kol jo pietus sutrukdė į namus atvažiavusios saugos tarnybos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *