Seksas paauglysteje ir brandoje

Įsivaizduokite nedrąsų paauglį, kuris http://www.prezervatyvai.net/ perka paslapčia pakelį prezervatyvus, galvodamas, kaip padaryti, kad užsakymo nepamatytų tėvai. Tačiau eiti į parduotuvę ir pardavėjai, prie visų pirkėjų, pasakyti – Durex prezervatyvai – jis dar labiau nedrįsta. O dabar įsivaizduokite solidų vyrą, kuris užsisako prezervatyvus internetu tiesiog todėl, kad jam taip patogiau ir nereikės eiti iki parduotuvės. Jam nebūtų gėda pirkti ir parduotuvėje, tačiau jis daro, kas jam patogiau. Kuo skiriasi mūsų seksas paauglystėje ir brandoje?

Vyrai

Apsaugos priemonėsTikriausiai vyrai paauglystėje jaučia būtinybę kuo greičiau padaryti tai pirmą kartą. Tarp paauglių, berniukų dažnai vyksta tarsi savotiškos lenktynės ir tas, kas padaro tai pirmas, gauna daugiau pranašumo. Taip pat ir tas, kas padaro tai su daugiau merginų. Tai negailestingi laikai, kai hormonų audros siaučia, ir didžiausia svajonė gali būti ta, kad prezervatyvai iš kišenės pagaliau būtų panaudoti. Tačiau dar didesnį spaudimą sudaro būtent pačių draugų, paauglių iš klasės ar kiemo, požiūris, spaudimas. Merginos tada tikrai negailestingai laikomos tik sekso objektu, ir tik pagal tai gali būti ir vertinamos. Kažkokiais kitais, vėlesniais laikais, tai pasikeičia. Vyrai ima vertinti ne tik tai, svarbu ir, ką ji veikia, kaip bendrauja, ko nori iš gyvenimo ir pan. Gal todėl itin jauni sukūrę santuoką žmonės greitai išsiskiria, juk negerai, kai bendro turi tik tai, kas yra lovoje. Vyresniame amžiuje vyrai įgauna ir daugiau pasitikėjimo savimi, taigi, jie tarsi lengvai galėtų gauti bet kurią moterį, o kažkokių prezervatyvų ar kitų sekso prekių pirkimas daug kam tampa tokiu pačiu įprastu dalyku, kaip nusipirkti naujas kojines. Kai kuriems, kurie daugiau linkę gyvenime orientuotis į tikslus, nėra taip aktualu dažnai keisti partneres, jiems patinka pastovumas, kai galima dėmesį sutelkti į kitas gyvenimo sritis, žinant, kad ta miegamojo sritis yra pastovi ir priimtina.

Moterys

Merginos paauglystėje dažniausiai nesuvokia, kokią jėgą skleidžia trumpi sijonai ir aukšti kulnai, tad nesivaržydamos vaikšto lyg sekso bombos. To jas ištreniruoja ir pop pasaulis, žurnalai, muzikiniai klipai ir pan. Tuo metu jos taip ir būna vertinamos, tačiau, nors atrodo kaip saldainiukai, dažniausiai nė viena nenori eiti su kažkuo mylėtis, net jeigu su vaikinais būna laikomos pora. Vis dar yra tas mitas, kad reikia saugoti save tam tikrajam. Vėliau, kai suauga, moterys pasidaro tokios pačios nepriklausomos kaip vyrai ir kaip nori, taip ir renkasi partnerius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *