Kur geriausia nuomotis baidares?

Lietuvoje šylant orams vis dažniau susimąstome, kur ir kaip praleisti laisvalaikį gamtoje. Jau ne pirmus metus daug žmonių plaukia baidarėmis ir tai yra labai geras pasirinkimas, tačiau ne visi žino, kur išsinuomoti baidares ar kaip pasirinkti maršrutus, kuriais norėtų plaukti. Ką svarbu sužinoti planuojant tokias pramogas?

Baidares laisvalaikiuiLabai daug gražių upių ir ežerų yra įvairiuose Lietuvos regionuose. Jeigu dar niekur neplaukėte, tai verta apsilankyti Aukštaitijoje ir pasirinkti vieną iš siūlomų maršrutų, pavyzdžiui, plaukti Žeimena. Kiekvienas žmogus turėtų peržiūrėti siūlomus maršrutus, nes jų yra tikrai daug ir tuomet rinktis tinkamus. Tiesa, renkantis maršrutus rasite juos suskirstytus ne tik pagal upes ar ežerus t.y. pagal pavadinimus, bet ir pagal tai, kiek kilometrų bus plaukiama bei, kiek dienų bus plaukiama. Pavyzdžiui, galima rasti, kad plaukti galima vieną dieną ir per tą vienos dienos plaukimą galima plaukti tiek kelias valandas, tiek ir visą dieną. Kiekvienas žmogus, kuris nori plaukti baidarėmis turės pasirinkti tinkamą.

Kai kurie žino iš karto, kur ir, kiek laiko nori plaukti, tačiau didžioji dauguma žmonių to nežino. Norintys sužinoti ką rinktis gali kreiptis pas baidarių nuomotojus ir jie galės padėti pasirinkti tinkamai. Šiuo metu baidarių nuomotojų yra daug ir rinktis yra iš ko. Reikėtų sužinoti, kur išsinuomoti baidares ir renkantis nuomotojus atsirinkti tuos, kurie teikia paslaugas legaliai, nes tai sumažins galimybę, kad paslaugos bus suteiktos kaip nors netinkamai. Renkantis, kur plaukti, galima pasirinkti upę ar ežerą, kuriuo plaukti jums patiks, tarkim, Žeimena ir sužinoti, kokie yra galimi plaukimo maršrutai ja. Baidarių nuomotojai jums padės pasirinkti tinkamai atsižvelgiant į pageidavimus bei kitus svarbius pasirinkimo kriterijus, kaip plaukiančių žmonių fizinis pasirengimas ir t.t. Renkantis maršrutą reikėtų pagalvoti ir apie nakvynę, nes norint pasilikti nakvynei galimi įvairūs pasirinkimai. Nakvynės vietos priklauso nuo maršruto ir geriausia apie galimus pasirinkimus sužinoti iš baidarių nuomotojų.

Šiuo metu baidarių nuomos paslaugos siūlomos daugelyje vietų, todėl kiekvienas norintis plaukti ras daug įvairių pasirinkimų. Pagalvokite, kur norėtumėte plaukti ir tuomet ieškokite tinkamų baidarių nuomotojų. Galima sužinoti ir atsiliepimus. Tai gali jums padėti pasirinkti tinkamai. Kiekvienas ras tinkamą būdą, kaip pasirinkti tiek tinkamą plaukimo maršrutą ir jo trukmę, tiek ir baidarių nuomotojus. Tuomet jau galima bus nieko nelaukiant rezervuoti datą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *