Kokį transportą naudoti vestuvėms Londone?

Planuojantiems tuoktis Didžiosios Britanijos sostinėje, neabejotinai svarbu, kokia wedding car hire London jiems galėtų padėti surengti tikrai gražią šventę.

Karališka klasikinė mašina

Nuoma vestuvėms automobilioAnglijoje labai tiks išsinuomoti gražią klasikinę mašiną. Kas yra klasikinės mašinos? Tai tos senovinės dailios mašinos. Tiesa, iš tiesų jūs negausi 1933 – iųjų Fordo, tačiau gausite gana galingą šiuolaikinę mašiną, kuriamą panašią į senovišką. Tai tarsi dekoratyvinės mašinos, kuriamos dabar, tačiau kad būtų panašios į senuosius modelius. Tiems, kas labai nori, jos gali būti ir parduodamos, tačiau vestuvėms tiks ir išsinuomoti. Galima nuomotis vieną ir su ja aplėkti Londono centrą, galima rinktis kelias, tuomet visa palyda svečių galės pasivažinėti. Niekur kitur taip gerai nedera senovinio stiliaus mašinos negu Londone, kadangi čia visa aplinka yra autentiška, primenanti tai, kad Anglija yra Karalystė. Tad ir su mašina verta važiuoti karališka. Ir švęsti sutuoktuves su tikra pūsta balta suknele.

Arkliai

O jeigu visgi užsinorėsite, kad jūsų vestuvės virstų tikra kostiumine drama, tuomet jums vertėtų pasisamdyti karietą ir arklius. Tiksliau, žirgus. Londone kartais pamatysite tokių ekipažų, ten viena didžiausių Europoje raitųjų policininkų gvardija. Ir apskritai, vietoje, kur visi uoliai laikosi tradicijų, nieko keisto pamatyti kažką ant žirgo prajojant. Tad arkliai gali būti puikus pasirinkimas, norint tinkamai atšvęsti savo vestuves ir turėti unikalų transportą. Tik turite paklausti, ar visiems tai patiks.

Modernūs jaunavedžiai – metro

Dar vienas originalus variantas transporto Londone – pasivažinėjimas metro. Įdomus būtų kontrastas, jeigu nuotaka būtų su didžiule suknele. Reikėtų drąsių jaunavedžių ir įdomaus fotografo, kuris galėtų užfiksuoti tokius dalykus. Beje, tai unikali transporto priemonė, pavyzdžiui, Vilniuje nėra metro, todėl čia taip nepasivažinėsite.

Savo kojomis

Jeigu nenorite, galite ir išvis nesinuomoti jokių mašinų ar arklių. Galite vestuvių proga tiesiog pasivaikščioti po apylinkes. Tačiau tokiu atveju vertėtų pasirūpinti tuo, kad šventės vieta ir tuoktuvių vieta būtų labai arti viena kitos, arba ten pat. Investuokite tuomet daugiau į pačią vietą, jeigu atsisakote išlaidų transportui.

Google Street View

Pats pigiausias variantas pakeliauti po Londoną ir apžiūrėti šio miesto grožybes – pasivaikščioti Londono žemėlapyje ir jame apsižvalgyti, kaip atrodo miestas ir visa kita. Tai gali būti graži pradžia svajonių. Apsižiūrėsite viską per internetą, o paskui galėsite ir važiuoti kažkur atostogauti, bus jau drąsiau, kai žinosite, kas kur ir kaip atrodo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *