Kas pelnosi iš persikraustymo?

TransportavimasKai tenka kraustytis, sumokėti reikia daug kam: prekybininkams, brokeriams, kainuoja ir transporto paslaugos, ir padedančių daiktų nešiotojų paslaugos. Taigi, kažkam tai finansiškai apsimoka. Pažvelkite į šį įdomų žmonių judėjimą iš vietos į vietą ir pažiūrėkime, kas iš to uždirba.

Butų savininkai

Visų pirma, uždirba, aišku, tie, kas nuomoja kažkokius butus. Jeigu tik pavyksta padaryti gerą sandorį ir butą išnuomoti rinkos ar aukštesne kaina, tada labai gerai. Aišku, yra rizika, kad gyventojai bus nemokūs, kad kils kažkokių nesutarimų, bet visi visada tikisi geriausių dalykų, tad ir jūs turbūt būsite tie besikraustantys žmonės, kurie norėsite, kad viskas būtų kuo geriau. Butų savininkai nuomoja butus orientuodamiesi į skirtingas auditorijas ir skirtingai iš to uždirba. Žinoma, ši rinka yra nepastovi. Dabar Vilniuje labai gerai kažkas uždirba iš nuomojimo, tačiau krizės metu buvo tikras štilis, o kai kam ir nuostoliai.

Perkraustytojai

Vilniuje yra ne viena įmonė, kur transporto paslaugos suteikiamos tiems, kas nori persikraustyti. Galima išsinuomoti mikroautobusą, taip pat priekabas. Galima imti su vairuotoju arba be jo. O patogiausia nuomotis ir darbininkus. Tada persikraustymas bus labai greitas ir patogus. Taip ir padarykite, jeigu kraustysitės, pamatysite, kiek laiko ir proto sutaupysite, kai kažkas jums padės. Na, padės už pinigus, žinoma.

NT brokeriai

Ši rinka yra parazitinė – taip sako ne vienas iš brokerio pareigų pasitraukęs buvęs brokeris. Vis dar nedidelė dalis NT brokerių daro realiai gerus darbus. Didelė dalis tiesiog daro tai, ką gali daryti, kad gautų pinigų, tačiau jų paslaugos nebūna reikalingos. Kartais būna taip, kad netgi brokeriai suklaidina kažką. Nes tik pats šeimininkas geriausiai žino apie savo nuomojamą būstą. O brokerių tikslas yra kuo greičiau gauti brokerį ir jį gavus surasti, kas išsinuomotų. Nuomininkai jam sumokės už paslaugas, todėl jie savo kokybe neatsiskaitinėja prieš nuomotojus.

Interneto tiekėjai

Kartais tenka kraustytis iš buto į butą, sudaryti sutartis dėl interneto, tačiau persikrausčius anksčiau interneto sutarties termino, atsiranda šioks toks persidengimas. O persikėlus vėl tenka vestis internetą. Be interneto žmonės negali gyventi kaip be vandens. Todėl visiems visur riekia interneto, jis galėtų jau būti įvestas į butą (kaip kitos komunalinės paslaugos), tačiau tokių laikų dar teks palaukti.

Butų gyventojai – kaip kada irgi pasipelno iš persikraustymo, jeigu jiems pavyksta tikrai už protingą kainą išsinuomoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *