Iš kur ateina pinigai

Norint gauti pinigų, dažniausiai mes užsidirbame. Tačiau yra ir kitų būdų pinigams pasiekti jūsų sąskaitą, neįskaitant įprastų darbo santykių. Tai paskolos, premijos, dovanos, loterijos ir kt.

Paskolos ir kreditai

Paskola tauTurbūt dažniausias būdas gauti pinigų tuomet, kai geriausios kreditavimo sąlygos ir mes galime gauti kreditą. Dauguma žmonių pinigus ne iš darbo santykių ir gauna būtent paskolų, kreditų, žodžiu, skolinimosi būdu. Tai nėra iš esmės blogai, kadangi tie pinigai dažnai padeda kažkur atsitiesti, išspręsti kokias nors problemas ir pan. Tačiau tokios paskolos, kreditai, negali būti nuolatinė pinigų gavimo rūšis. Paskolas gali gauti rečiau, kelis kartus per metus nebent. Be to, pirmosios turi būti grąžintos, kad būtų gaunamos kitos. Taip pat, reikia atkreipti dėmesį, kad tai yra toks pinigų gavimo kelias, kuris visgi priverčia imtis kraštutinumo. Paskolą juk vėliau tenka grąžinti ir dar su kaupu – taigi, ją imti verta tada, kai žinai, jog čia investicija arba laikina pagalba situacijai, kuri taip pat turi ir ilgalaikį sprendimą.

Loterija ir laimėjimai

Taip pat paskolos kartais padeda išsimokėti gauti loterijos pinigai. Kaip taisyklė, tie, kas iš „Perlo“ terminalo išsiima kreditą, tai dar ir bilietą loterijos tuo pačiu nusiperka. Loterijos bilietų yra parduodama labai daug, o laimėti kokią nors geresnę sumą – šansai tikrai maži. Tačiau visgi kai kam pasiseka ir pavyksta gauti didelius pinigus. Žinoma, geriausia yra tuomet, kai loterijos pinigai praleidžiami prasmingai, o ne tuščiai iššvaistomi. Sakoma, kad lengvi pinigai lengvai ir išleidžiami. Su paskola yra kitaip, kadangi žmonės žino, kokią atsakomybę prisiėmė. O štai su loterija visko gali būti.

Premijos ir apdovanojimai

Kai kurie sporto, meno, mokslo veikėjai gauna valstybines ir privačių mecenatų įstengtas premijas. Tos premijos gal gaunamos tik kartą ar du gyvenime, tačiau jų pinigai pasitarnauja, kadangi šiose srityse veikiantys žmonės neuždirba labai daug. Taigi, tos premijos bei apdovanojimai ne tik paglosto malonę, bet ir tampa realiu įnašu į biudžetą. Beje, kaip ir nuo didesnių laimėtų sumų, taip ir nuo premijų, kartais gali tekti susimokėti mokesčius.

Dovanos

Tai – populiari forma plauti juodus pinigus, slėpti mokesčius ar atlikti korupcinius sandorius. Visgi, egzistuoja ir nekaltų dovanų – tėvų palikimas vaikams, taip pat artimųjų dovanos jaunavedžiams vestuvių proga ir kt. Dovanos gali padėti aprūpinti žmones kartais labai trūkstamomis lėšomis.

1 mintis apie “Iš kur ateina pinigai”

  1. Iš tiesų geras klausimas: iš kur ateina pinigai. Dažnai pas mane ateinantys pinigai būna ganėtinai nedideli todėl tenka pasiskolinti: http://kku.lt/naudinga/ilgalaikiai-kreditai/ Manau vis daugės žmonių kurie skolinasi nes algos labai mažos todėl paprasta žmogus dažnai nesuduria galo su galu ir kas tada belieka tik pasiskolinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *