Interjeras itališkai

Ar žinote, koks yra populiarus itališkų baldų prekių ženklas? Ar žinote, kodėl korpusiniai svetainės baldai yra ypatingai universalūs? Ar žinote, kaip gali atrodyti jūsų namai su itališku interjeru? Šiek tiek apie viską noriu papasakoti šiame įraše.

Minkštai kieta svetainė

Interjero sprendimaiJeigu norite, kad namus puoštų itališkų baldų prekių ženklas, pradėti jums reikėtų nuo svetainės. Italai turi itin karštą klimatą, todėl, bent jau vasaros metu, negali dirbti visą dieną. Pietų pertrauka mūsų šalyje yra vienos valandos, o Italijoje – 3 – 5 valandų. Toks laiko tarpas užima tikrai nemažai laiko, ir per jį dauguma žmonių netgi spėja grįžti namo pailsėti. O kas belieka, kai aplink tokia kaitra, jog net ir stipriausieji krenta į pavėsį. Tad italams labai svarbu yra poilsio erdvės, kuriose reikia atsipūsti ir nuo darbų, ir nuo karščio. Svetainėse nebus kailių, o baldai nebus laba švelnūs ir pūkuoti. Tai turės būti kažkas, nuo ko žmogus papildomai nesušiltų, vos atsisėdęs. Pastebėsite, kad dažnai ir grindys Italijoje ar kituose karštuose kraštuose būna iš keramikinių plytelių, taip yra todėl, kad sausos medienos lentos būtų per karštas dalykas. Taigi, ir kuriant baldus atsižvelgiama į šias kaitras ir poreikį pailsėti ne pataluose, o minkštai kietoje, šaltai šiltoje svetainėje. Labai tam tinka kietu gobelenu arba oda aptraukti baldai, ant kurių galima ilsėtis ir neprakaituoti. Beje, korpusiniai svetainės baldai yra ypatingai universalūs, todėl juos statyti galima ir kitose erdvėse.

Augalai ir jų imitacijos

Pastaruoju metu populiarėja interjero puošimas augalais. Dažniausiai tai – ne begalė žydinčių lapuočių, o keli į kibirėlius susodinti žali, žolę primenantys augalai. Su jais galima labai pagyvinti, atgaivinti bet kurią namų erdvę. Atrodo, kartu su šiuo interjero ir baldų puošybos vėju, grįžta ir seniai pamiršta bydermajerio stiliaus baldų puošyba. Dekupažas čia tampa nebe itin paklausus, tačiau vintažiniai baldai, ypač elegantiški šviesių spalvų, balti, taip pat ir antikvarinė furnitūra tampa tikrai populiariais ir mėgstamais dalykais. Tapetai yra balti, rausvi ar kakavos spalvos, daug kur galite pamatyti smulkių gėlyčių su lapeliais, arba ir su žiedeliais, ornamentiką. Ji subtiliai puošia bei sukuria švelnios prabangos įspūdį. Šis stilius gimė 19 amžiaus pradžioje, kaip gyventojų atsakas pompastiškam imperatoriaus stiliui, kuris buvo apėmęs kiekvieno miesčionio namus. Taigi, dabar itališki baldai dažnai irgi gali pasiūlyti tam tikrų šio stiliaus elementų.

1 mintis apie “Interjeras itališkai”

  1. Tai tokiu atveju grindų danga yra labai svarbu, pavyzdžiui plytelės namams manau tikrai geras sprendimas. Pas mane patį toks sprendimas padarytas, nenusivyliau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *