Google AdWords: kampanijos strategijos kūrimas

Norite būti labiau matomi nei konkurentai, tačiau visai neseniai pradėjote savo veiklą ir Jums sunku į savo puslapį pakviesti naujus naršytojus? Rekomenduojame Google AdWords! Tai reklama, kuri padeda greitai, pigiai ir operatyviai į savo puslapį pritraukti kuo daugiau naršytojų. Taip populiarinamas Jūsų verslo vardas. Google reklama, palyginus su kitomis reklamos galimybėmis – geriausias, greičiausias ir paprasčiausias būdas nusimesti nematomumo apsiaustą. Svarbiausia susikurti gerą reklamos strategiją, kad kiekvienas išleistas centas atsipirktų.

MOKĖKITE TIK UŽ PASPAUDIMUS

Google reklamaŠiuolaikinės reklamos galimybės yra labai neribotos. Daugelis marketingo specialistų tikina, kad jie gali sukurti efektyvią reklamą, kuri padės pasiekti šimtus… tūkstančius naujų klientų! Tiesa, tam reikia pasiruošti nemažą pinigų sumą, kuri, deja, įkandama ne visiems. Tuo tarpu Google reklama nėra brangi, o susimokėti galėsite tokią pinigų sumą – kokia atrodo labiausiai priimtina Jūsų piniginei. Tai yra, nusistatykite savo biudžeto galimybes ir tiksliai apsiskaičiuokite, kiek galite skirti. Jeigu Jūsų biudžetas yra labai menkas, tokiu atveju puslapio analizei bei raktinių žodžių parinkimui reikia skirti ypač daug laiko. Juk nesinori ir taip menką biudžetą išleisti veltui. Paradoksas, tačiau sutaupyti pavyks pasisamdžius reklamos specialistus, kurie užtikrins, kad Google reklama bus veiksminga. Juk kartais mažiau gali virsti į daugiau.

REKLAMOS KAMPANIJOS KŪRIMAS

Google reklama sukuriama ne taip paprastai, kaip daugelis galvoja. Nors šiuo metu internete tikrai galima atrasti labai daug įvairiausių patarimų – savo darbą geriausiai atlieka profesionalai, kurie dirba šioje srityje ir žino, kaip galima pasiekti maksimumą. Taigi, vietoj to, kad pats gaištumėte laiką bandydamas sukurti strategiją – darbus palikite savo srities specialistams.

Specialistai pirmiausia išanalizuoja įmonę, tiksliau internetinį puslapį, kuriam bus užsakoma reklama. Kiekvienas verslas ir kiekvienas internetinis puslapis turi arba privalo turėti tam tikrus išskirtinumus, kurie ir yra panaudojami siekiant efektyvesnės reklamos.

Sekančio žingsnio metu specialistai ieško raktinių žodžių, kurie geriausiai perteiktų jūsų siūlomas paslaugas arba prekes. Šis žingsnis labai atsakingas. Daugelis žmonių klaidingai galvoja, kad raktinių žodžių analizė yra labai paprasta. Dar blogiau, kai kartais raktiniai žodžiai paprasčiausiai “nusižiūri” nuo konkurentų. Tokiu atveju reklamos kampanija nebus sėkminga ir veltui išleisite pinigus.

Kuomet reklama yra paleidžiama – specialistai kiekvieną dieną peržiūri, kaip reklama vystosi, ar ji yra veiksminga ir ką veikia į puslapį užsukę naršytojai. Tai gali labai daug pasakyti apie tai, kuo siūlomas verslas netinka klientams.

GOOGLE REKLAMA KARTU SU KITOMIS RINKODAROS GALIMYBĖMIS

Google reklama geriausiai veikia tuomet, kai kartu ja užsakomos ir kitos skaitmeninio marketingo galimybės. O jų pasirinkimas šiuo metu yra labai platus. Apskritai., internetinė reklama tapo daugelio pasirinkimu ir visi puikiai sutinka, kad be jos internetinis puslapis paprasčiausiai bus X Google paieškos puslapyje. Taigi, tokiu atveju kyla klausimas, koks tikslas turėti puslapį, jeigu niekas jame nesilanko ir niekas neranda jo per reklamos galimybes.

Google reklama sėkmingai gali būti naudojama ir kartu su SEO paslaugomis. Suderinus abi reklamas tapsite tikru Google karaliumi. Remarketingas padeda išsaugoti tuos naršytojus, kurie bent jau kartą apsilankė pas Jus. Ir kitos reklamos galimybės, kaip Youtube ir panašiai – padidina klientų ratą ir verslo vardo žinomumą.

Būti didesniu nei kiti nėra sunku, tik reikia pagaliau įdėti pastangų, kad pavyktų tai pasiekti. O geriausias laikas siekti yra dabar!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *