Skalbimo mašinos pasirinkimo kriterijai: nuo pločio iki dizaino

Skalbimo mašinos internetuKasmet skalbimo mašinų gamintojai rinkai pasiūlo įvairių inovacijų. Ieškant tinkamiausio savo namams prietaiso, reikia pagalvoti apie daugybę kriterijų ir atsakyti į kelis esminius klausimus. Žinodami, į ką atkreipti dėmesį perkant skalbimo mašiną, lengviau išsirinksite. Anot vieno buitine technika prekiaujančio tinklo konsultanto, pirkimo procesą sau palengvinsite ant lapelio susirašę pagrindinius kriterijus, kuriuos keliate skalbimo mašinai. Skalbimo mašiną galima rinktis pagal gamintoją, pagal jos kainą bei dydį, funkcionalumą, suvartojamos energijos klasę bei dizainą.

Visų pirma pagalvokite, kur ketinate statyti skalbimo mašiną – vonios kambaryje, o gal virtuvėje, o jei gyvenate name, ne bute, gali turite atskirą skalbyklą? Šiuo atveju pasirinkimo galimybės jūsų beveik neriboja. Taip pat reikia apgalvoti, kaip dažnai skalbimo mašiną naudojate, kiek daug skalbiate, nes tai irgi svarbu.

Skalbimo mašinos gaminamos kelių gabaritų – standartinės, kurių plotis yra nuo 50 iki 65 cm, siauros (nuo 40 iki 49 cm) ir labai siauros (39 cm ar net siauresnės). Standartinėms skalbimo mašinoms būdinga tai, kad jos atidaromos per priekį, tuo tarpu siauros mašinos dažniausiai yra įkraunamos per viršų. Skalbimo mašinų dydis lemia ir tai, kiek drabužių vienu metu bus galima skalbti.

Programos bei funkcionalumas

Pagalvokite, kokių programų turėtų turėti jūsų skalbimo mašina. Čia verta prisiminti, kokių skalbinių turite daugiausiai – jei skalbiate užterštus darbinius ir vaikų drabužėlius, reikės tokio prietaiso, kuris turi dėmių valymo, skalbimo aukštoje temperatūroje, pailginto skalbimo ir kitas panašias funkcijas. Jei skalbiate plonus, mažai susitepusius drabužius ir skalbinių turite nedaug, tiks skalbimo mašina, kuri turi trumpojo arba greitojo skalbimo funkciją. Jei šeimoje yra alergiškas žmogus, prireiks ir funkcijos, kai alergenai yra šalinami garais.

Verta pasvarstyti, kiek jums reikalinga skalbinių džiovinimo funkcija: reikės integruotos džiovyklės ar ne? Jei namuose yra pakankamai vietos, ekspertai visuomet rekomenduoja pirkti atskirai skalbimo mašiną ir džiovyklę. Džiovyklė leidžia ne tik sutaupyti vietos sukant galvą, kur padžiauti drėgnus skalbinius, bet ir sutaupo daug brangaus jūsų laiko, kurį atima toks beprasmis skalbinių džiaustymas.

Tad skalbimo mašina turėtų turėti tiek funkcijų, kiek jums reikia, ar viena kita daugiau. Tačiau aišku, bet koks prietaisas turi atitikti jo šeimininko norus ir poreikius. Neverta investuoti į naujausio modelio ir pačią funkcionaliausią skalbimo mašiną, jei nuolatos skalbiate tiek vienu režimu – medvilninius skalbinius 40-60 laipsnių temperatūros vandenyje. Tačiau ne visuomet prašausite, jei įsigysite mažiau funkcionalią skalbimo mašiną: LG gamintojas prieš kelerius metus pristatė programų instaliavimo į skalbimo mašinas galimybę per mobiliąsias programėles. Taigi jei ir nenusipirkote skalbyklės su reikiamomis funkcijomis, vėliau jos funkcionalumą įmanoma praplėsti.

Ekonomiška, saugi, patrauklaus dizaino skalbimo mašina – ar tai suderinama?

Šiandien labai svarbu, kad bet kuris prietaisas būtų ekologiškas ir atitiktų XXI amžiaus standartus. Taigi atkreipkite dėmesį, kuriai elektros energijos klasei priskiriama konkreti skalbimo mašina. Pačios taupiausios skalbimo mašinos – A+++ klasės, žemiausios – A ar A+. Taupi skalbimo mašina padės sutaupyti elektros energijos ir sumažins jūsų šeimos elektros energijos sąnaudas. Nors perkant tokios skalbimo mašinos kaina, tikėtina, bus kiek aukštesnė, tačiau investicijos gana greitai atsiperka.

Pagalvokite, kiek svarbus skalbyklės dizainas? Daugelis šiam kriterijui dėmesio neskiria, bet iš anksto žino, kokios spalvos skalbimo mašina turėtų būti. Jei jūsų namai yra modernūs, juose puikiai tiks skalbimo mašina liečiamu skystųjų kristalų ekranu. Kitaip tariant, kiekvienam pagal poreikius ir norus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *